خبرگزاری فارس: سلاح‌های جدید نظامی ساخت ایران در رزمایش بیت‌المقدس امتحان شد

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سلاح‌های جدید نظامی که توسط جهاد خودکفایی و صنایع دفاع طراحی و ساخته شده بود، در رزمایش بیت‌المقدس امتحان شد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، احمدرضا پوردستان عصر امروز در رزمایش بیت‌المقدس با مثبت ارزیابی کردن این رزمایش اظهار داشت: در این رزمایش یگان‌های اجرا کننده تاکتیک‌ها و تکنیک‌های رزمی فراگرفته شده را به خوبی به اجرا در آوردند.

وی با تاکید بر اینکه رزمایش بیت‌المقدس به استکبار جهانی بار دیگر فهماند که سربازان و فرماندهان ولایت‌مدار ایران به شایستگی با استفاده از توان خود در راستای دفاع از دین و میهن استفاده می‌کنند، تصریح کرد: این رزمایش برای کشورهای منطقه پیغام‌آور صلح و دوستی بود و این نوید را به کشورهای تحت سلطه می‌دهد که هر کس بخواهد می‌تواند از یوغ قدرت‌های بیگانه خارج شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: در رزمایش بیت‌المقدس تاکتیک‌ها و تکنیک‌های جدید دفاعی به اجرا درآمد.

وی با اشاره به اینکه این رزمایش نسبت به سال‌های گذشته طراحی‌هایی متناسب با تهدیدات داشت، اضافه کرد: سلاح‌های جدیدی که توسط جهاد خودکفایی و صنایع دفاع طراحی و ساخته شده بود، در اختیار نیروها قرار گرفت و امتحان شد.

پوردستان با اشاره به اینکه این رزمایش بهره کافی برای نیروهای هدایت کننده، بازدید کننده و اجرا کننده را داشت، یادآور شد: با وجود حاکم بودن شرایط نامساعد و وزش باد شدید، خلبان‌ها پرواز و پشتیبانی لازم را در این رزمایش داشتند.تاريخ : ۱۳٩۱/٩/۱٢ | ٥:٤٥ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد صادق نعمتی | نظرات ()